Overzicht Teams HSV Catch


H1 (Honkbal Senioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Gophers H198010794216
2Schiedam H3870101154314
3Ridderkerk Rowdies H376010754412
4Blue Birds H11051401259311
5Catch H19405072778
6Wassenaar H210316084687
7Neptunus H492070701074
8Saints H2102080791324
9Adegeest H282062411342

JH1 (Honkbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Braves JH11292101204720
2Schiedam JH11090101026818
3Hellevoet Athletics JH1116230868514
4Catch JH11270501138014
5Blue Birds JH11052301036712
6Ridderkerk Rowdies JH11250701027510
7Adegeest JH18404084618
8Storks JH310307060906
9Birds JH11220100721584
10Neptunus JH21110102571680

AH1 (Honkbal Aspiranten)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Alphians AH114111201966823
2Blue Birds AH212723012710016
3Blue Birds AH3107120856915
4Catch AH11271401449215
5Orioles AH112516010514711
6Braves AH213508012012210
7Red Lions AH1123090781596
8Birds AH21310120911892

PH1 (Honkbal Pupillen)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Red Lions PH166000711812
2Catch PH15410048149
3Blue Birds PH25212036435
4Birds PH35113030423
5Storks PH26114018433
6Biënto PH13012010261
7Storks PH34013019461

PH1 (Honkbal Pupillen)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Red Lions PH165010663710
2Catch PH175020583110
3Blue Birds PH26402030288
4Gophers PH16303036446
5Storks PH35104024422
6Wassenaar PH36006021530

DS1 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Hilversum Hurricanes DS11210020983420
2Catch DS1129030973418
3HCAW/Zuidvogels DS11290301357518
4Centrals/UVV DS1105050667010
5Cheetahs DS110406244686
6Ducks - Gryphons DS1123090501086
7ROEF! DS2120012236137-2

DS2 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Storks DS288000903816
2Schiedam DS3108020875816
3Orioles DS2971101075115
4Wassenaar DS2106040814712
5Alphians DS19324068648
6Blue Birds DS28314050587
7Red Lions DS28107033842
8Adegeest DS38107043952
9Catch DS2101090711352

DS3 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Blue Hitters DS1980101344016
2Adegeest DS4870101164714
3Ridderkerk Rowdies DS2851201147011
4Red Lions DS375020785210
5Orioles DS37403057498
6Zwijndrecht DS28503265398
7Neptunus DS37304094786
8Birds DS3102170811395
9Wassenaar DS36204042654
10Catch DS38206045804
11Hellevoet Athletics DS292070501504
12Storks DS392070741414

HS1 (Fastpitch Softbal Senioren Heren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Orioles HS21090101697118
2Braves HS1770001495814
3Hitmanics HS19612011310613
4Catch HS1950401258110
5Red Lions HS29414089839
6Hitmanics HS2104060911448
7Birds HS193060971206
8Adegeest HS21030701271506
9Blue Birds HS25203036614
10Adegeest HS382060831144
11Storks HS360060371280

JS2 (Fastpitch Softbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Orioles JS11190201267218
2Blue Birds JS11271401168215
3Twins JS11162301106814
4Stags JS11262401017714
5Ducks JS1104420886412
6Saints JS111416082829
7Catch JS2101090341392
8Storks JS2111282541272

PS1 (Fastpitch Softbal Pupillen)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Birds PS166000972712
2Schiedam PS16402058508
3Red Lions / Catch6303058596
4Blue Birds PS16303052466
5Neptunus PS16204035654
6Saints PS16006028810

PS1 (Fastpitch Softbal Pupillen)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Blue Birds PS176010856512
2Neptunus PS16402062448
3Red Lions / Catch7403056548
4Schiedam PS16105046522
5Saints PS16105036702

BM1 (BeeBall Major League)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Blue Birds BM150500005
2Neptunus BM150500005
3Braves BM140400004
4Catch BM140400004

BM1 (BeeBall Major League)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Catch BM150500005
2Blue Birds BM130300003
3Braves BM130300003
4Biënto BM110100001

BR1 (BeeBall Rookie League)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Birds orange50500005
2Red Lions BR150500005
3Wassenaar/ABF50500005
4Alphians Racoons40400004
5Blue Birds BR140400004
6Catch BR130300003

BR1 (BeeBall Rookie League)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Wassenaar/ABF60600006
2Adegeest BR150500005
3Birds orange50500005
4Euro Stars BR150500005
5Red Lions BR150500005
6Catch BR140400004
7Rascals BR140400004
8Saints BR140400004

SL1 (Slowpitch Senioren Gemengd 1e deel)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Alphen Slowphians110001862
2Phoolcount Phantoms00000000
3Amsterdam Pirates SL100000000
4Biënto SL100000000
5Corbulo CATCHers00000000
6Thamen Turtles00000000
7Power'66 SL1100106180

SL1 (Slowpitch Senioren Gemengd 2e deel)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Power'66 SL12200042154
2Amsterdam Pirates SL12200034124
3Phoolcount Phantoms4202046734
4Thamen Turtles2101031362
5Corbulo CATCHers3102039312
6Alphen Slowphians4103017412
7Biënto SL110010450


Onze Sponsors