Overzicht Teams HSV Catch


JH1 (Honkbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Catch JH187100992415
2Schiedam JH195040938510
3Storks JH27412061579
4Braves JH15401058388
5The Hawks JH16312064427
6Neptunus JH25302032236
7Ridderkerk Rowdies JH18224056716
8Orioles JH28215050735
9Hellevoet Athletics JH14202020274
10Birds JH17124048744
11Spikes JH14103028472
12Blue Birds JH15005025730

JH2 (Honkbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Urban 010 / Rascals JH175020693710
2Catch JH285030926010
3Adegeest JH25401040398
4Boosters JH16402054428
5Saints JH14301054196
6Stags JH16105035642
7Wizards of Boz JH14013016491
8Vlaardingen Holy JH16015033831

AH1 (Honkbal Aspiranten)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1The Hawks AH165100813511
2Orioles AH15401051458
3Portland Poema's AH23300028146
4Euro Stars AH15302067476
5Catch AH15221057476
6Braves AH25212040595
7Birds AH24202046264
8Adegeest AH23111024313
9Islanders AH13102042422
10Storks AH35104032472
11Alphians AH15014044631
12Blue Birds AH35005023790

PH1 (Honkbal Pupillen)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Catch PH14400042138
2Storks PH25302040346
3Alphians PH14022021342
4Birds PH35023023452
5Biënto PH100000000

PH2 (Honkbal Pupillen)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Adegeest PH15401042148
2Red Lions PH13201020204
3Alphians PH24202040294
4Catch PH24202029394
5Blue Birds PH34103011262
6Wassenaar/ABF PH24103022362

DS1 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Gophers DS1109010893218
2Catch DS1108020833216
3ROEF! DS2127230835116
4Hilversum Hurricanes DS1126240734614
5HCAW/Zuidvogels DS1105140755911
6Cheetahs DS110415042379
7Domstad Dodgers DS11210110381072
8Ducks DS11210110241432

DS2 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Adegeest DS297110685515
2Storks DS286200684314
3Catch DS26321059498
4Blue Birds DS28404079698
5Schiedam DS38314052607
6Alphians DS18215051685
7Wassenaar DS26015031401
8Red Lions DS35005043670

DS3 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Power'66 DS1970201246914
2Orioles DS3851201017011
3The Hawks/Rascals65010913810
4Adegeest DS37313079527
5Catch DS36303058776
6Storks DS38305084876
7Birds DS36105036972
8Neptunus DS381070451282

HS1 (Fastpitch Softbal Senioren Heren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Adegeest HS1770001192814
2Storks HS187010924214
3Alphians HS17403074778
4VUC HS184040731058
5Orioles HS17205071824
6Blue Birds HS15104049682
7Storks HS26105028612
8Catch HS161050591022

HS2 (Fastpitch Softbal Senioren Heren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Orioles HS266000943712
2Adegeest HS2750201278710
3Adegeest HS36402073538
4Catch HS26402094678
5Braves HS15302083526
6Red Lions HS26213082725
7Blue Birds HS25203064604
8Storks HS36204059894
9Hitmanics HS16204058934
10Birds HS261140901213
11Blue Birds HS34103037692
12Alphians HS251040441052

JS1 (Fastpitch Softbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Catch JS11290301275818
2Storks JS176012654010
3ROEF! JS1105050829210
4Zwijndrecht JS14400019118
5Olympia Haarlem JS18404060928
6Sparks Herons JS19405079548
7Sparks Haarlem JS28305037566
8UVV JS18206059814
9Birds JS18008046900

JS2 (Fastpitch Softbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Orioles JS187010935014
2Blue Lions Tilburg JS165010774210
3Ducks JS15302055596
4Blue Birds JS15302066426
5Stags JS16303064516
6Storks JS24202032384
7Saints JS15203050544
8Catch JS26105035692
9Schiedam JS170070431100

PS1 (Fastpitch Softbal Pupillen)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Birds PS176010884112
2Red Lions / Catch85120795711
3Blue Birds PS175020646610
4Schiedam PS15302048456
5Neptunus PS17115068763
6Saints PS18008035970

BM1 (BeeBall Major League)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Catch BM140400004
2Neptunus BM140400004
3Blue Birds BM130300003
4Saints BM130300003
5Wassenaar BM230300003
6Braves BM120200002
7Portland Poemas Cubs10100001

BR1 (BeeBall Rookie League)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Red Lions BR140400004
2Alphians Racoons30300003
3Birds orange30300003
4Blue Birds BR130300003
5Catch BR130300003
6Storks BR130300003
7Wassenaar/ABF30300003

SL1 (Slowpitch Senioren Gemengd 1e deel)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Corbulo CATCHers2200024104
2Alphen Slowphians110002652
3Phoolcount Phantoms3003015500


Onze Sponsors