Team Pagina Catch PH1


NoTeamPicAvailable

Team Indeling


Spelers


NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

Baasbank, van, Duncan

NoPicAvailableEerenbeemt, Milo van den

Goedee, Thymen

Huf, Lars

Krijger, Aidan

Pijpaert, Jonas

NoPicAvailableSoest, Ralf van

NoPicAvailableVeldhoven, Emma van

Staf / Begeleiding


NoPicAvailableGoedee, Yolande
Coach
NoPicAvailableHuf, Sebastiaan
Assistent-Coach
NoPicAvailableVacature, .
Team Socio

Stand Poule


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Orioles PH1220004218
2Alphians PH1110002102
3Storks PH3110002107
4Braves PH211000276
5Catch PH1201101917
6Birds PH33012011429
7Adegeest PH200000000
8Blue Birds PH300000000
9Biënto PH110010089
10Red Lions PH110010067

Programma voor Poule: 3930


DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
12-May-201910:00Catch PH1 - Orioles PH1Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
18-May-201911:00Braves PH2 - Catch PH1Sportcomplex De UiterwaardGOUDA Details
25-May-201910:00Storks PH3 - Catch PH1Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin'S-GRAVENHAGE Details
26-May-201910:00Catch PH1 - Blue Birds PH3Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
2-Jun-201911:00Biënto PH1 - Catch PH1Kikkerpolder IILEIDEN Details
8-Jun-201913:30Catch PH1 - Red Lions PH1Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
16-Jun-201910:00Catch PH1 - Adegeest PH2Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
30-Jun-201912:00Red Lions PH1 - Catch PH1Sportpark HoekpolderRIJSWIJK ZH Details
7-Jul-201910:00Catch PH1 - Storks PH3Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details

Uitslagen eigen wedstrijden


DatumWedstrijdUitslag
6-Apr-2019Alphians PH1 - Catch PH110 - 2
7-Apr-2019Catch PH1 - Birds PH37 - 7

Alle Uitslagen in deze Poule


DatumWedstrijdUitslag
6-Apr-2019Alphians PH1 - Catch PH110 - 2
6-Apr-2019Braves PH2 - Red Lions PH17 - 6
7-Apr-2019Catch PH1 - Birds PH37 - 7
13-Apr-2019Birds PH3 - Storks PH37 - 10
13-Apr-2019Braves PH2 - Alphians PH1
13-Apr-2019Orioles PH1 - Biënto PH19 - 8
20-Apr-2019Birds PH3 - Orioles PH10 - 12


Onze Sponsors