Team Pagina Catch DS2


NoTeamPicAvailable

Team Indeling


Spelers


NoPicAvailableChoy, Nicole

Demenint, Merel
Eerste honk
Doezum, Aniek van

Drabbe, Lianne

NoPicAvailableGraaf, Lilian de

NoPicAvailableHardeveld, Eva van
Pitcher
NoPicAvailableHoenen, Kimberley
Midvelder
Linden, Tessa van der
Derde honk
NoPicAvailableTesfahuny, Saba

Staf / Begeleiding


Hoenen, Steef
Coach
Hoenen, Yvonne
Coach

Stand Poule


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Stags DS13300062710
2Adegeest DS2110002143
3Ridderkerk Rowdies DS111000293
4Wizards of Boz DS12101021115
5Catch DS2200200918
6Red Lions DS33003001031

Programma voor Poule: 4130


DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
12-May-201915:30Catch DS2 - Red Lions DS3Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
19-May-201914:00Red Lions DS3 - Catch DS2Sportpark HoekpolderRIJSWIJK ZH Details
22-May-201919:30Stags DS1 - Catch DS2KempenerrandwegETTEN-LEUR Details
23-May-201919:00Adegeest DS2 - Catch DS2Van BeethovenlaanVOORSCHOTEN Details
26-May-201912:30Catch DS2 - Ridderkerk Rowdies DS1Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
9-Jun-201913:00Ridderkerk Rowdies DS1 - Catch DS2Sportpark OosterparkRIDDERKERK Details
16-Jun-201912:00Catch DS2 - Adegeest DS2Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
19-Jun-201919:30Catch DS2 - Adegeest DS2Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
22-Jun-201918:00Wizards of Boz DS1 - Catch DS2Sportpark De StaakbergBERGEN OP ZOOM Details
24-Jun-201919:30Adegeest DS2 - Catch DS2Van BeethovenlaanVOORSCHOTEN Details
7-Jul-201913:00Red Lions DS3 - Catch DS2Sportpark HoekpolderRIJSWIJK ZH Details
25-Aug-201913:00Ridderkerk Rowdies DS1 - Catch DS2Sportpark OosterparkRIDDERKERK Details
1-Sep-201912:00Catch DS2 - Red Lions DS3Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
8-Sep-201912:00Catch DS2 - Wizards of Boz DS1Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
22-Sep-201911:00Stags DS1 - Catch DS2KempenerrandwegETTEN-LEUR Details
29-Sep-201912:00Catch DS2 - Ridderkerk Rowdies DS1Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details

Uitslagen eigen wedstrijden


DatumWedstrijdUitslag
7-Apr-2019Catch DS2 - Stags DS13 - 10
17-Apr-2019Catch DS2 - Wizards of Boz DS16 - 8

Alle Uitslagen in deze Poule


DatumWedstrijdUitslag
7-Apr-2019Catch DS2 - Stags DS13 - 10
7-Apr-2019Red Lions DS3 - Adegeest DS23 - 14
14-Apr-2019Stags DS1 - Red Lions DS310 - 2
14-Apr-2019Ridderkerk Rowdies DS1 - Wizards of Boz DS19 - 3
14-Apr-2019Stags DS1 - Red Lions DS37 - 5
17-Apr-2019Catch DS2 - Wizards of Boz DS16 - 8


Onze Sponsors