Team Pagina
Catch HS1


NoTeamPicAvailable

Team Indeling


Spelers


NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableBaren, Remy van

Deutekom, Patrick van

NoPicAvailableDeutekom, Robert van

Zitman, Co

NoPicAvailableZwart, Dennis de

Staf / Begeleiding


NoPicAvailableAfgeschermd
Coach
NoPicAvailableZwart, Dennis de
Teammanager
Zwart, Willem de
Coach
Zwart, Willem de
Teammanager

Stand Poule 4142


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1VUC HS19711015149100
2Storks HS1870101412068
3Alphians HS1970201413496
4Neptunus HS19504010144151
5Storks HS294140992101
6Orioles HS194050812399
7Orioles HS2940508125132
8Holy Gophers Combinatie HS1830506125126
9Catch HS1830506148148
10Jeka HS1930606120173
11Blue Birds HS190090087173

Competitie Programma


DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
28-Jun-201921:00Catch HS1 - Jeka HS1Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
3-Jul-201919:30Storks HS1 - Catch HS1Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin'S-GRAVENHAGE Details

Uitslagen eigen wedstrijden


DatumWedstrijdUitslag
3-May-2019Orioles HS1 - Catch HS13 - 17
10-May-2019Catch HS1 - VUC HS115 - 17
13-May-2019Catch HS1 - Alphians HS119 - 21
17-May-2019Storks HS2 - Catch HS116 - 15
24-May-2019Catch HS1 - Holy Gophers Combinatie HS112 - 32
14-Jun-2019Catch HS1 - Neptunus HS123 - 17
17-Jun-2019Blue Birds HS1 - Catch HS122 - 32
21-Jun-2019Orioles HS2 - Catch HS120 - 15

Alle Uitslagen in deze Poule


DatumWedstrijdUitslag
5-Apr-2019Orioles HS2 - VUC HS112 - 17
5-Apr-2019Neptunus HS1 - Storks HS219 - 10
5-Apr-2019Alphians HS1 - Blue Birds HS15 - 3
5-Apr-2019Jeka HS1 - Orioles HS16 - 23
12-Apr-2019VUC HS1 - Jeka HS122 - 19
12-Apr-2019Storks HS2 - Orioles HS211 - 10
12-Apr-2019Orioles HS1 - Storks HS16 - 7
12-Apr-2019Holy Gophers Combinatie HS1 - Neptunus HS114 - 20
19-Apr-2019Orioles HS2 - Holy Gophers Combinatie HS124 - 14
19-Apr-2019Storks HS1 - VUC HS115 - 11
19-Apr-2019Alphians HS1 - Orioles HS115 - 9
19-Apr-2019Jeka HS1 - Storks HS210 - 18
3-May-2019Orioles HS1 - Catch HS13 - 17
3-May-2019VUC HS1 - Alphians HS114 - 4
3-May-2019Storks HS2 - Storks HS18 - 12
3-May-2019Blue Birds HS1 - Neptunus HS117 - 34
3-May-2019Holy Gophers Combinatie HS1 - Jeka HS123 - 7
10-May-2019Orioles HS2 - Neptunus HS114 - 13
10-May-2019Storks HS1 - Holy Gophers Combinatie HS116 - 1
10-May-2019Alphians HS1 - Storks HS211 - 1
10-May-2019Catch HS1 - VUC HS115 - 17
13-May-2019Catch HS1 - Alphians HS119 - 21
17-May-2019VUC HS1 - Orioles HS115 - 4
17-May-2019Neptunus HS1 - Jeka HS123 - 13
17-May-2019Storks HS2 - Catch HS116 - 15
17-May-2019Holy Gophers Combinatie HS1 - Alphians HS14 - 15
17-May-2019Blue Birds HS1 - Orioles HS24 - 10
24-May-2019VUC HS1 - Blue Birds HS121 - 4
24-May-2019Jeka HS1 - Orioles HS210 - 5
24-May-2019Storks HS1 - Neptunus HS113 - 3
24-May-2019Orioles HS1 - Storks HS211 - 4
24-May-2019Catch HS1 - Holy Gophers Combinatie HS112 - 32
31-May-2019Orioles HS2 - Storks HS111 - 21
31-May-2019Neptunus HS1 - Alphians HS112 - 10
31-May-2019Holy Gophers Combinatie HS1 - Orioles HS122 - 12
31-May-2019Blue Birds HS1 - Jeka HS116 - 22
7-Jun-2019Orioles HS1 - Blue Birds HS118 - 10
14-Jun-2019VUC HS1 - Holy Gophers Combinatie HS120 - 15
14-Jun-2019Alphians HS1 - Orioles HS227 - 19
14-Jun-2019Storks HS2 - Blue Birds HS112 - 1
14-Jun-2019Jeka HS1 - Storks HS118 - 17
14-Jun-2019Catch HS1 - Neptunus HS123 - 17
17-Jun-2019Blue Birds HS1 - Catch HS122 - 32
20-Jun-2019Storks HS2 - VUC HS112 - 12
21-Jun-2019Orioles HS2 - Catch HS120 - 15
21-Jun-2019Neptunus HS1 - Orioles HS13 - 37
21-Jun-2019Storks HS1 - Blue Birds HS119 - 10
21-Jun-2019Jeka HS1 - Alphians HS115 - 26


Onze Sponsors