Team Pagina
Catch HS1


NoTeamPicAvailable

Team Indeling


Spelers


NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

Deutekom, Patrick van

NoPicAvailableDeutekom, Robert van

NoPicAvailableDos Passos, Arie (Arielito)

Laveist, Sherman

NoPicAvailableNistelrooij, Paul van

Schobben, Steffan

Wijker, Jurre

Yanez Moreno, Rodrigo

NoPicAvailableZwart, Dennis de

Staf / Begeleiding


NoPicAvailableAfgeschermd
Coach
Veen, Fred van
Teammanager
NoPicAvailableZwart, Dennis de
Teammanager
Zwart, Willem de
Coach

Stand Poule 4838


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Adegeest HS1880001612731
2Storks HS1980101610742
3Alphians HS1950401093100
4VUC HS194050881124
5Catch HS183050689112
6Orioles HS17205047182
7Blue Birds HS16105025584
8Storks HS28107023583

Competitie Programma


DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails

Uitslagen eigen wedstrijden


DatumWedstrijdUitslag
10-Jul-2020Adegeest HS1 - Catch HS113 - 3
21-Aug-2020Catch HS1 - Orioles HS19 - 21
28-Aug-2020Alphians HS1 - Catch HS113 - 10
4-Sep-2020Catch HS1 - Storks HS19 - 21
11-Sep-2020VUC HS1 - Catch HS110 - 26
18-Sep-2020Catch HS1 - Adegeest HS12 - 24
2-Oct-2020Catch HS1 - Blue Birds HS116 - 6
13-Oct-2020Catch HS1 - Storks HS214 - 4

Alle Uitslagen in deze Poule


DatumWedstrijdUitslag
10-Jul-2020Orioles HS1 - VUC HS16 - 15
10-Jul-2020Storks HS2 - Storks HS12 - 13
10-Jul-2020Blue Birds HS1 - Alphians HS113 - 17
10-Jul-2020Adegeest HS1 - Catch HS113 - 3
17-Jul-2020Storks HS1 - Blue Birds HS112 - 4
31-Jul-2020VUC HS1 - Storks HS213 - 9
14-Aug-2020Storks HS2 - Adegeest HS10 - 1
14-Aug-2020VUC HS1 - Storks HS19 - 13
21-Aug-2020Storks HS1 - Alphians HS110 - 3
21-Aug-2020Catch HS1 - Orioles HS19 - 21
26-Aug-2020Alphians HS1 - Storks HS10 - 15
28-Aug-2020Storks HS1 - VUC HS13 - 2
28-Aug-2020Orioles HS1 - Adegeest HS17 - 20
28-Aug-2020Alphians HS1 - Catch HS113 - 10
4-Sep-2020Storks HS2 - Orioles HS18 - 5
4-Sep-2020Blue Birds HS1 - VUC HS18 - 10
4-Sep-2020Adegeest HS1 - Alphians HS116 - 6
4-Sep-2020Catch HS1 - Storks HS19 - 21
8-Sep-2020VUC HS1 - Adegeest HS14 - 36
11-Sep-2020Orioles HS1 - Blue Birds HS113 - 16
11-Sep-2020VUC HS1 - Catch HS110 - 26
11-Sep-2020Storks HS1 - Adegeest HS16 - 9
11-Sep-2020Alphians HS1 - Storks HS215 - 5
16-Sep-2020Alphians HS1 - Orioles HS14 - 15
18-Sep-2020VUC HS1 - Orioles HS110 - 4
18-Sep-2020Storks HS1 - Storks HS214 - 4
18-Sep-2020Alphians HS1 - Blue Birds HS116 - 8
18-Sep-2020Catch HS1 - Adegeest HS12 - 24
2-Oct-2020Adegeest HS1 - Storks HS28 - 3
2-Oct-2020VUC HS1 - Alphians HS18 - 19
2-Oct-2020Catch HS1 - Blue Birds HS116 - 6
13-Oct-2020Catch HS1 - Storks HS214 - 4


Onze Sponsors