Team Pagina Catch HS1


NoTeamPicAvailable

Team Indeling


Spelers


NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableDeutekom, Patrick van

NoPicAvailableDeutekom, Robert van

Zitman, Co

Staf / Begeleiding


NoPicAvailableAfgeschermd
Coach
Zwart, Willem de
Coach

Stand Poule


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Neptunus HS12200043924
2Alphians HS12200042012
3Storks HS12200042217
4VUC HS13201045046
5Storks HS23201043939
6Orioles HS13102023828
7Orioles HS23102024642
8Catch HS100000000
9Blue Birds HS110010035
10Holy Gophers Combinatie HS12002002844
11Jeka HS13003003563

Programma voor Poule: 4142


DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
3-May-201919:00Orioles HS1 - Catch HS1Sportpark De SporthoekBERGSCHENHOEK Details
10-May-201921:00Catch HS1 - VUC HS1Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
17-May-201919:30Storks HS2 - Catch HS1Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin'S-GRAVENHAGE Details
24-May-201921:00Catch HS1 - Holy Gophers Combinatie HS1Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
7-Jun-201919:30Storks HS1 - Catch HS1Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin'S-GRAVENHAGE Details
14-Jun-201921:00Catch HS1 - Neptunus HS1Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
21-Jun-201919:00Orioles HS2 - Catch HS1Sportpark De SporthoekBERGSCHENHOEK Details
28-Jun-201921:00Catch HS1 - Jeka HS1Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details

Uitslagen eigen wedstrijden


DatumWedstrijdUitslag
12-Apr-2019Catch HS1 - Alphians HS1

Alle Uitslagen in deze Poule


DatumWedstrijdUitslag
5-Apr-2019Orioles HS2 - VUC HS112 - 17
5-Apr-2019Neptunus HS1 - Storks HS219 - 10
5-Apr-2019Alphians HS1 - Blue Birds HS15 - 3
5-Apr-2019Jeka HS1 - Orioles HS16 - 23
12-Apr-2019VUC HS1 - Jeka HS122 - 19
12-Apr-2019Storks HS2 - Orioles HS211 - 10
12-Apr-2019Orioles HS1 - Storks HS16 - 7
12-Apr-2019Holy Gophers Combinatie HS1 - Neptunus HS114 - 20
12-Apr-2019Catch HS1 - Alphians HS1
19-Apr-2019Orioles HS2 - Holy Gophers Combinatie HS124 - 14
19-Apr-2019Storks HS1 - VUC HS115 - 11
19-Apr-2019Alphians HS1 - Orioles HS115 - 9
19-Apr-2019Jeka HS1 - Storks HS210 - 18


Onze Sponsors