Team Pagina
Catch HS1


NoTeamPicAvailable

Team Indeling


Spelers


NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

NoPicAvailableAfgeschermd

Deutekom, Patrick van

NoPicAvailableDeutekom, Robert van

NoPicAvailableDos Passos, Arie (Arielito)

Laveist, Sherman

Nistelrooij, Paul van

Schobben, Steffan

Wijker, Jurre

NoPicAvailableZwart, Dennis de

Staf / Begeleiding


NoPicAvailableAfgeschermd
Coach
Veen, Fred van
Teammanager
NoPicAvailableZwart, Dennis de
Teammanager
Zwart, Willem de
Coach

Stand Poule 4838


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Storks HS1220004256
2VUC HS12200042815
3Adegeest HS1110002133
4Alphians HS11100021713
5Orioles HS1100100615
6Catch HS1100100313
7Blue Birds HS12002001729
8Storks HS22002001126

Competitie Programma


DatumAanvangstijdWedstrijdAccommodatiePlaatsDetails
7-Aug-202021:00Catch HS1 - Storks HS2Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
14-Aug-202020:00Blue Birds HS1 - Catch HS1Sportpark KruithuiswegDELFT Details
21-Aug-202021:00Catch HS1 - Orioles HS1Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
28-Aug-202019:00Alphians HS1 - Catch HS1AmerikalaanALPHEN AAN DEN RIJN Details
4-Sep-202021:00Catch HS1 - Storks HS1Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
11-Sep-202018:30VUC HS1 - Catch HS1Het Kleine Loo 1'S-GRAVENHAGE Details
18-Sep-202021:00Catch HS1 - Adegeest HS1Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
25-Sep-202018:30Storks HS2 - Catch HS1Sportpark Kijkduin-Schapenatjesduin'S-GRAVENHAGE Details
2-Oct-202021:00Catch HS1 - Blue Birds HS1Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details
9-Oct-202018:30Orioles HS1 - Catch HS1Sportpark De SporthoekBERGSCHENHOEK Details
16-Oct-202021:00Catch HS1 - Alphians HS1Sportpark Westvliet'S-GRAVENHAGE Details

Uitslagen eigen wedstrijden


DatumWedstrijdUitslag
10-Jul-2020Adegeest HS1 - Catch HS113 - 3

Alle Uitslagen in deze Poule


DatumWedstrijdUitslag
10-Jul-2020Orioles HS1 - VUC HS16 - 15
10-Jul-2020Storks HS2 - Storks HS12 - 13
10-Jul-2020Blue Birds HS1 - Alphians HS113 - 17
10-Jul-2020Adegeest HS1 - Catch HS113 - 3
17-Jul-2020Storks HS1 - Blue Birds HS112 - 4
31-Jul-2020VUC HS1 - Storks HS213 - 9


Onze Sponsors