Overzicht Teams HSV Catch


JH1 (Honkbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Catch JH11091001133419
2Schiedam JH11161401029313
3Braves JH185210915712
4The Hawks JH185120815211
5Storks JH29414070719
6Neptunus JH28404046378
7Spikes JH17304056756
8Ridderkerk Rowdies JH19225063816
9Hellevoet Athletics JH16213038465
10Orioles JH29216053825
11Birds JH17124048744
12Blue Birds JH16006029880

JH2 (Honkbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Catch JH2960301056112
2Adegeest JH275020605610
3Urban 010 / Rascals JH185030724210
4Saints JH16501260228
5Boosters JH17403054438
6Stags JH110406071848
7Wizards of Boz JH17115024733
8Vlaardingen Holy JH180170451101

AH1 (Honkbal Aspiranten)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Orioles AH186020736112
2The Hawks AH175110854811
3Euro Stars AH17403087628
4Catch AH17322067608
5Portland Poema's AH24301033236
6Birds AH25302057316
7Braves AH26222044636
8Adegeest AH25212035445
9Alphians AH17214072795
10Storks AH38215046625
11Islanders AH15203056554
12Blue Birds AH390270421092

PH1 (Honkbal Pupillen)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Catch PH155000541410
2Storks PH26303045436
3Birds PH39225041736
4Alphians PH15122030374
5Biënto PH110010250

PH2 (Honkbal Pupillen)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Adegeest PH187010771814
2Wassenaar/ABF PH25302039396
3Alphians PH27304060576
4Catch PH27214038705
5Red Lions PH14202023314
6Blue Birds PH37115029513

DS1 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Catch DS114110301103922
2ROEF! DS218102601418622
3Hilversum Hurricanes DS1169250935620
4HCAW/Zuidvogels DS11691601489719
5Gophers DS1129030924818
6Cheetahs DS1126150583713
7Domstad Dodgers DS11420120501294
8Ducks DS11810170302302

DS2 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Storks DS2108200905118
2Adegeest DS2108110856817
3Catch DS294230817010
4Schiedam DS310415069739
5Blue Birds DS210406081918
6Wassenaar DS210316061617
7Alphians DS19216056775
8Red Lions DS3102080881204

DS3 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Orioles DS31071201317815
2Power'66 DS1970201246914
3The Hawks/Rascals760101024712
4Adegeest DS31042401227410
5Storks DS39315094977
6Catch DS36303058776
7Birds DS381070421352
8Neptunus DS391080481442

HS1 (Fastpitch Softbal Senioren Heren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Adegeest HS1880001273116
2Storks HS1980101074216
3Alphians HS1950409310010
4VUC HS194050811248
5Catch HS183050891126
6Orioles HS17205071824
7Blue Birds HS16105055842
8Storks HS28107035832

HS2 (Fastpitch Softbal Senioren Heren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Orioles HS2770001135114
2Adegeest HS29603015111812
3Adegeest HS385030989010
4Braves HS164020108578
5Catch HS274030108828
6Red Lions HS27313096747
7Blue Birds HS273040101936
8Hitmanics HS183050751216
9Storks HS372050701014
10Birds HS2711501041443
11Blue Birds HS34103037692
12Alphians HS251040441052

JS1 (Fastpitch Softbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Catch JS118150301927430
2Sparks Herons JS11270501036114
3Storks JS176012654010
4ROEF! JS1105050829210
5Zwijndrecht JS16402021388
6Sparks Haarlem JS210406059698
7Olympia Haarlem JS1124080661168
8UVV JS1123090781206
9Birds JS11110100601162

JS2 (Fastpitch Softbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Orioles JS1980101095616
2Blue Lions Tilburg JS1960301046412
3Blue Birds JS1960301077512
4Saints JS1960301228912
5Stags JS195040947010
6Ducks JS18404079908
7Storks JS27304053696
8Catch JS291080541272
9Schiedam JS190090591410

PS1 (Fastpitch Softbal Pupillen)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Birds PS11090101275518
2Red Lions / Catch1171301118015
3Schiedam PS1106040918412
4Blue Birds PS1105050809710
5Neptunus PS1103160931057
6Saints PS11100110571380

BM1 (BeeBall Major League)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Blue Birds BM170700007
2Catch BM170700007
3Saints BM170700007
4Neptunus BM160600006
5Braves BM150500005
6Wassenaar BM250500005
7Portland Poemas Cubs30300003

BR1 (BeeBall Rookie League)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Birds orange70700007
2Storks BR170700007
3Wassenaar/ABF70700007
4Alphians Racoons60600006
5Blue Birds BR160600006
6Red Lions BR160600006
7Catch BR150500005

SL1 (Slowpitch Senioren Gemengd 1e deel)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Corbulo CATCHers2200024104
2Alphen Slowphians2101028202
3Phoolcount Phantoms4103030522


Onze Sponsors