Overzicht Teams HSV Catch


H1 (Honkbal Senioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Gophers H177000693014
2Schiedam H365010733710
3Ridderkerk Rowdies H365010614010
4Blue Birds H184130109689
5Catch H17304048536
6Wassenaar H27214050445
7Adegeest H272050381004
8Neptunus H48206066964
9Saints H281070641102

JH1 (Honkbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Schiedam JH177000834614
2Braves JH186200863614
3Hellevoet Athletics JH195220667012
4Ridderkerk Rowdies JH1105050926310
5Catch JH1105050936910
6Blue Birds JH18323067578
7Storks JH39306056796
8Adegeest JH15203060434
9Birds JH192070541264
10Neptunus JH291080541222

AH1 (Honkbal Aspiranten)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Alphians AH112100201595620
2Blue Birds AH397020766014
3Blue Birds AH21061301047813
4Catch AH11060401197412
5Orioles AH11151509813311
6Braves AH2114070961038
7Red Lions AH1102080621274
8Birds AH21110100741572

PH1 (Honkbal Pupillen)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Red Lions PH166000711812
2Catch PH1431003697
3Blue Birds PH25212036435
4Birds PH35113030423
5Storks PH26114018433
6Biënto PH13012010261
7Storks PH33012014341

PH1 (Honkbal Pupillen)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Red Lions PH14400050238
2Gophers PH13201023264
3Catch PH14202037234
4Storks PH33102014212
5Blue Birds PH23102010162
6Wassenaar PH33003010350

DS1 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Hilversum Hurricanes DS11210020983420
2Catch DS1129030973418
3HCAW/Zuidvogels DS11070301086814
4Centrals/UVV DS18305038596
5Ducks - Gryphons DS1123090501086
6Cheetahs DS16204026394
7ROEF! DS28008023980

DS2 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Storks DS266000573112
2Schiedam DS386020745112
3Orioles DS275110763611
4Wassenaar DS295040664510
5Alphians DS17223052416
6Blue Birds DS26213032335
7Adegeest DS36105036822
8Catch DS26105050862
9Red Lions DS27106031692

DS3 (Fastpitch Softbal Senioren Dames)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Blue Hitters DS1870101193814
2Red Lions DS365010724110
3Ridderkerk Rowdies DS26411099549
4Adegeest DS45401072308
5Orioles DS37403057498
6Zwijndrecht DS25302035206
7Birds DS382150721175
8Neptunus DS36204086734
9Catch DS37205044704
10Storks DS372050581074
11Hellevoet Athletics DS282060481354
12Wassenaar DS35104031592

HS1 (Fastpitch Softbal Senioren Heren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Orioles HS2870101326514
2Braves HS1660001214912
3Hitmanics HS185120999311
4Red Lions HS28413087679
5Catch HS17403097628
6Hitmanics HS294050871238
7Adegeest HS2930601181226
8Blue Birds HS25203036614
9Adegeest HS37205076974
10Birds HS17205072954
11Storks HS360060371280

JS2 (Fastpitch Softbal Junioren)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Orioles JS188000993916
2Twins JS195130865211
3Ducks JS173400623610
4Stags JS194230664810
5Blue Birds JS18404068478
6Saints JS17313054457
7Storks JS2101270491164
8Catch JS280080191200

PS1 (Fastpitch Softbal Pupillen)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Birds PS166000972712
2Schiedam PS16402058508
3Red Lions / Catch6303058596
4Blue Birds PS16303052466
5Neptunus PS16204035654
6Saints PS16006028810

PS1 (Fastpitch Softbal Pupillen)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Blue Birds PS13201032254
2Red Lions / Catch3201023244
3Neptunus PS14202040344
4Schiedam PS13102022242
5Saints PS13102020302

BM1 (BeeBall Major League)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Blue Birds BM150500005
2Neptunus BM150500005
3Braves BM140400004
4Catch BM140400004

BM1 (BeeBall Major League)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Braves BM110100001
2Catch BM110100001
3Biënto BM100000000
4Blue Birds BM100000000

BR1 (BeeBall Rookie League)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Alphians Racoons00000000
2Birds orange00000000
3Blue Birds BR100000000
4Catch BR100000000
5Red Lions BR100000000
6Wassenaar/ABF00000000

BR1 (BeeBall Rookie League)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Wassenaar/ABF60600006
2Adegeest BR150500005
3Birds orange50500005
4Euro Stars BR150500005
5Red Lions BR150500005
6Catch BR140400004
7Rascals BR140400004
8Saints BR140400004

SL1 (Slowpitch Senioren Gemengd 1e deel)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Alphen Slowphians110001862
2Phoolcount Phantoms00000000
3Amsterdam Pirates SL100000000
4Biënto SL100000000
5Corbulo CATCHers00000000
6Thamen Turtles00000000
7Power'66 SL1100106180

SL1 (Slowpitch Senioren Gemengd 2e deel)


#TeamGWWGVMINPntRVRT
1Power'66 SL12200042154
2Amsterdam Pirates SL12200034124
3Phoolcount Phantoms2101025492
4Corbulo CATCHers3102039312
5Biënto SL100000000
6Thamen Turtles1001010260
7Alphen Slowphians200209260


Onze Sponsors